Het team

Het team bij Dekeyser staat tijdens de openingsuren altijd klaar om u optimaal te bedienen.
Vanaf het eerste contact (per mail of telefoon) tot en met de afhandeling ter plaatse gebeurt onze service met een glimlach en vol enthousiasme.
Een tevreden klant is voor ons dé prioriteit!

U kunt altijd een specifieke dienst rechtstreeks per mail contacteren.
Hieronder vindt u de collega’s in het bureel:

Wouter Dekeyser

Zaakvoerder

Planning – Contracten

E-mail: wouter.dekeyser@dekeysermilieu.be
 

Karel Dekeyser

Zaakvoerder

Planning – Verkoop – Contracten

E-mail: karel.dekeyser@dekeysermilieu.be


Niels Dekeyser

Zaakvoerder

Wagenpark – Aankoop materialen

E-mail: niels.dekeyser@dekeysermilieu.be

Kathy Deschagt

Boekhouding

Personeelsdienst

E-mail: kathy.deschagt@dekeysermilieu.be


Paul Watelle

Planning – Personeelsdienst – Veiligheid

E-mail: paul.watelle@dekeysermilieu.be

Michaël Herman

Planning – Rolcontainers

E-mail: michael.herman@dekeysermilieu.be


Annelies Durie

Administratie

E-mail: annelies.durie@dekeysermilieu.be

Johan Rosiers

Boekhouding – Contracten

E-mail: johan.rosiers@dekeysermilieu.be