Het team

Het team bij Dekeyser staat tijdens de openingsuren altijd klaar om u optimaal te bedienen.
Vanaf het eerste contact (per mail of telefoon) tot en met de afhandeling ter plaatse gebeurt onze service met een glimlach en vol enthousiasme.
Een tevreden klant is voor ons dé prioriteit!

U kunt altijd een specifieke dienst rechtstreeks per mail contacteren.
Hieronder vindt u de collega’s in het bureel:

Wouter Dekeyser

Zaakvoerder

Planning – Contracten

E-mail: wouter.dekeyser@dekeysermilieu.be
 

Wouter Dekeyser - Dekeyser

Karel Dekeyser

Zaakvoerder

Planning – Verkoop – Contracten

E-mail: karel.dekeyser@dekeysermilieu.be

Karel Dekeyser - Dekeyser

Niels Dekeyser

Zaakvoerder

Wagenpark – Aankoop materialen

E-mail: niels.dekeyser@dekeysermilieu.be

Niels Dekeyser - Dekeyser

Kathy Deschagt

Boekhouding

Personeelsdienst

E-mail: kathy.deschagt@dekeysermilieu.be

Kathy Deschagt - Dekeyser

Paul Watelle

Planning – Personeelsdienst – Veiligheid

E-mail: paul.watelle@dekeysermilieu.be

Paul Watelle - Dekeyser

Michaël Herman

Planning – Rolcontainers

E-mail: michael.herman@dekeysermilieu.be

Michaël Herman - Dekeyser

Annelies Durie

Administratie

E-mail: annelies.durie@dekeysermilieu.be

Annelies Durie - Dekeyser

Johan Rosiers

Boekhouding – Contracten

E-mail: johan.rosiers@dekeysermilieu.be

Johan Rosiers - Dekeyser